Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.


v.beta
menu_js
Zaloguj sięDodaj wpisTwoje bloogi
Sala zabaw/Sala urodzinowa ul. Dąbrowskiego 42, Poznań
Niedziela, 21 Październik 2012, 14:35
Kategoria: Wszystkie
!--IMGID:634475114--!Oferujemy organizację urodzin, imienin, i innych imprez dla dzieci w ładnej i przestronnej sali. Organizujemy również imprezy urodzinowe w domu, lub innych lokalach. Oferta animacji znajduje się na naszej stronie internetowej arteventy.com Adres sali: ul. Dąbrowskiego 42, w Poznaniu. !--ODDZIELENIE LEADU OD TRESCI--!

Oferujemy organizację urodzin, imienin, i innych imprez dla dzieci w ładnej i przestronnej sali. Organizujemy również imprezy urodzinowe w domu, lub innych lokalach. Oferta animacji znajduje się na naszej stronie internetowej arteventy.com

 

 Adres sali: ul. Dąbrowskiego 42, w Poznaniu. Cała nasza oferta ze strony arteventy.com jest dostępna tutaj do wykorzystania na każdą imprezę. Oferujemy organizację każdej imprezy tematycznej np. Impreza indiańska, piracka, z księżniczką i rycerzem, z wróżkami, z Batmanem, no i oczywiście temat jaki lubimy najbardziej to impreza cyrkowa z klaunami.

Cennik organizacji imprezy dla dzieci z wynajęciem sali, oraz poczęstunku znajduje się poniżej. Rodzice podczas gdy dzieci dobrze się bawią pod naszą opieką mogą zamówić coś z kawiarni i odpocząć w ładnej salce obok, lub można oczywiście w tym czasie zająć się swoimi sprawami na mieście.

Koszt organizacji dwu godzinnej imprezy z wynajęciem sali i poczęstunkiem:  
organizacja imprezy i profesjonalnych animacji z doświadczoną animatorką lub klaunem Apsik - 400 zł. Impreza z dwoma animatorami, koszt 500 zł
Organizacji imprezy nie wyceniamy według ilości dzieci, ale na imprezie może być maksymalnie 20 osób. W podstawowej ofercie na urodziny są ciekawe animacje, zabawy i konkursy, malowanie twarzy, skręcanie balonowych zwierzątek.
Dodatkowe możliwe scenariusze imprez.

Jak wyglądają tutaj urodziny?

wesołe i uroczyste witanie solenizanta i przybyłych gości.
organizacja zabaw, zajęć i konkursów dla dzieci.
nagłośnienie, czyli zabawy i tańce przy muzyce. 
czas na tort i poczęstunek i śpewanie "sto lat".
warsztaty balonowe, gdzie dzieci uczą się "skręcać" balonowe zwierzątka. 
każde dziecko otrzymuje balonową figurkę "skręconą" już przez animatora.
artystczne malowanie twarzy farbkami do skóry dziecka posiadającymi atesty. 
bańki mydlane XXL
odpowiedzialna opieka na dziećmi podczas całej imprezy
ubezpieczenia OC
Dodatkowo można zamówić:

1. wata cukrowa 100 zł

2. dla dziewczynek warsztaty pięknej sztucznej biżuterii 350 zł; biżuterię dzieci zabierają z sobą

3. dodatkowa godzina 150 zł.

4. mała dmuchana zjeżdżalnia, lub zamek do skakania, wynajem 150 zł. Zdjęcia: dmuchańce na imprezę. Sprzęt używany jest podczas imprezy przez 1 godzinę.

 
Rezerwacji można dokonać mailowo, lub telefonicznie.  
Kontakt: 
tel.888915596, 516585549

biuro@arteventy.pl

 

Oferujemy także organizację Andrzejek, Haloween, Imprez mikołajkowych, świątecznych i karnawałowych.Komentarze (0)